Aktuelno

Obavezna edukacija općinskih/gradskih izbornih komisija-korigirani program

Edukacija će biti održana prema sljedećem rasporedu:

 

MJESTO, DATUM I VRIJEME ODRŽAVANJA EDUKACIJE

IZBORNE KOMISIJE KOJE ĆE PRISUSTVOVATI EDUKACIJI

BIHAĆ

Hotel “Kostelski buk”

Ponedjeljak, 27.08.2018

od 09:00 do 15:00

 

Bihać, Bosanski Petrovac, Cazin, Ključ, Bosanska Krupa, Drvar, Kostajnica, Novi Grad, Velika Kladuša, Bužim,  Sanski Most, Jajce, Krupa na Uni, Kozarska Dubica, Jezero

BANJA LUKA

Hotel “Vidović”

Utorak, 28.08.2018

od 09:00 do 15:00

 

Čelinac, Gradiška, Brod, Istočni Drvar, Prnjavor, Laktaši, Oštra Luka, Petrovac, Srbac, Derventa, Prijedor, Banja Luka, Stanari, Dobretići, Travnik, Kneževo, Kotor Varoš, Ribnik, Šipovo, Petrovo, Mrkonjić Grad

TUZLA

Tržni centar “Drammar”

Srijeda, 29.08.2018

od 09:00 do 15:00

 

Srebrenik, Teočak, Kalesija, Lukavac, Čelić, Banovići, Živinice, Doboj Istok, Zavidovići, Tuzla, Han Pijesak, Osmaci, Vlasenica, Sapna, Srebrenica, Olovo, Zenica, Šekovići, Bratunac, Kakanj, Milići, Zvornik

 

BRČKO

“Omladinski Centar”

Četvrtak, 30.08.2018.

od 09:00 do 15:00

Domaljevac-Šamac, Orašje, Gradačac, Lopare, Vukosavlje, Odžak, Pelagićevo, Šamac, Donji Žabar, Ugljevik, Usora, Bijeljina, Modriča, Brčko distrikt BiH, Doboj, Tešanj, Teslić, Kladanj, Žepče, Maglaj, Doboj Jug, Gračanica

SARAJEVO

Sala u zgradi Općine Stari Grad sarajevo

Petak, 31.08.2018.

od 09:00 do 15:00

 

Vogošća, Istočna Ilidža, Vareš, Ilidža, Stari Grad Sarajevo, Novo Sarajevo, Hadžići, Kiseljak, Pale, Istočni Stari Grad, Breza, Trnovo FBiH, Pale FBiH, Ilijaš, Centar Sarajevo, Sokolac, Novi Grad Sarajevo, Visoko, Istočno Novo Sarajevo

TREBINJE

 

Ponedjeljak, 03.09.2018.

od 09:00 do 15:00

 

Rudo, Kalinovik, Novo Goražde, Foča, Bileća, Rogatica, Trebinje, Ravno, Goražde, Foča FBiH, Gacko, Trnovo RS, Čajniče, Višegrad

MOSTAR

 

Utorak, 04.09.2018.

od 09:00 do 15:00

 

Berkovići, Stolac, Čapljina, Konjic, Jablanica, Ljubinje, Istočni Mostar, Široki Brijeg, Grude, Čitluk, Neum, Kreševo, Ljubuški, Mostar, Nevesinje

LIVNO

 

Srijeda, 05. 09.2018.

od 09:00 do 15:00

 

Glamoč, Posušje, Kupres, Busovača, Bugojno, Vitez, Donji Vakuf, Fojnica, Tomislavgrad, Prozor-Rama, Bosansko Grahovo, Livno, Kupres RS, Gornji Vakuf-Uskoplje, Novi Travnik